Felix kousky v omáčce hovězí 200g

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 23,48 Kč bez DPH
27 Kč    
Kód produktu 9625
Značka Purina
Kategorie Felix
 
Felix kousky v omáčce připraví Vašemu chlupatému kamarádovi opravdový chuťový zážitek. Chutné kousky lososa, kuřete, tuňáka nebo hovězího ve spoustě omáčky budou hýčkat Vaši dospělou kočku a zároveň se postarají o rozmanitost v misce. Mokré krmivo vyniká svou vyváženou kompletní recepturou, díky čemuž je vhodné jako kompletní krmivo. Neobsahuje žádná přidaná umělá barviva, aromata a konzervanty. Vitamíny, minerální látky a mastné kyseliny omega 6 mohou podpořit vitalitu a blaho Vaší kočky. S Felix kousky v omáčce je Vaše kočka připravena na další dobrodružství.

Felix Kousky v omáčce 12 x 200 g v přehledu:
 • Mokré krmivo pro dospělé kočky
 • Chutné kousky ve spoustě omáčky
 • Kompletní a vyvážené: vhodné jako každodenní výživa pro Vaši kočku
 • Mastné kyseliny omega 6: a vitamíny E a D mohou podporovat blaho a vitalitu
 • Chutná rozmanitost: různé chutné varianty s masem nebo rybami
 • Bez umělých barviv, aromat a konzervantů
 • Ve 200 g vaničkách
 • Složení
  Kuřecí: 
  Maso a vedlejší živočišné produkty (z toho 4% kuřecí), rostlinné extrakty bílkovin, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerály, rostlinné vedlejší výrobky, různé cukry.
  Hovězí
  Maso a vedlejší živočišné produkty (z toho 5% hovězí), rostlinné extrakty bílkovin, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerály, rostlinné vedlejší výrobky, různé cukry.
  Losos:
  Maso a vedlejší živočišné produkty , rostlinné extrakty bílkovin, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% losos), minerály, rostlinné vedlejší výrobky, různé cukry.
  Tuňák:
  Maso a vedlejší živočišné produkty , rostlinné extrakty bílkovin, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% tuňák), minerály, rostlinné vedlejší výrobky, různé cukry.
  Doplňkové látky
  Nutriční doplňkové látky:
  Vitamín A (695 MJ/kg), vitamín D3 (105 MJ/kg), vitamín E (16 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (0,2 mg/kg), monohydrát síranu železnatého (8,0 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (0,7 mg/kg), monohydrát síranu manganatého (1,6 mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého (14 mg/kg).
  Doporučené dávkování
  Felix kousky v omáčce je kompletní krmivo pro kočky

  Průměrná dospělá kočka (4 kg) 1 1/2 vaničky denně v nejméně 2 rozdělených jídlech. Průměrná potřebná dávka je určena pro pravidelně aktivní kočky při normálních teplotách. Množství by mělo být přizpůsobeno individuálním potřebám, aby si Vaše kočka udržela zdravou hmotnost. 

  Podávejte při pokojových teplotách. Dbejte na to, aby Vaše kočka měla neustále k dispozici čerstvou pitnou vodu. 

   
Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: