PEDIGREE kapsa ADULT pack 12x100g v želé

Neohodnoceno
 
 

4 druhy masa v želé - kuřecí, jehněčí, drůbeží a hovězí.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 141,96 Kč bez DPH
159 Kč    
Kód produktu 8PK120
Značka Pedigree
Kategorie Kapsy
 

 Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen.
Příchutě: 3 x s kuřecím masem v želé, 3 x s jehněčím masem v želé, 3 x s drůbežím masem v želé, 3 x s hovězím masem v želé

Informace o produktu:
Výhodné balení - Adult 12 pack Krmivo v kapsičkách neprochází tak dlouhým sterilizačním procesem jako krmivo v konzervách, proto je chuťově bohatší, šťavnatější a lákavě voňavé. Toto šetrné zpracování ochraňuje před tepelným znehodnocením veškeré vitamíny a živiny, které jsou obsaženy v surovinách. Vyrobeno je bez umělých barviv a konzervačních látek.

Složení:    s hovězím masem v želé: maso a výrobky živočišného původu 39% (včetně 4% hovězího masa), výrobky rostlinného původu (0,5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0,5% slunečnicový olej), rostlinné bílkovinné extrakty.

 s kuřecím masem v želé:  maso a výrobky živočišného původu 39% (včetně 4% kuřecího masa), výrobky rostlinného původu (0,5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0,5% slunečnicový olej), rostlinné bílkovinné extrakty.

 s jehněčím masem v želé: maso a výrobky živočišného původu 39% (včetně 4% jehněčího masa), výrobky rostlinného původu (0,5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0,5% slunečnicový olej), rostlinné bílkovinné extrakty.

 s drůbežím masem v želé:  maso a výrobky živočišného původu 39% (včetně 4% drůbežího masa), výrobky rostlinného původu (0,5% sušených cukrovarských řízků), minerální látky, oleje a tuky (0,5% slunečnicový olej), rostlinné bílkovinné extrakty.

Následující informace platí pro všechny varianty: Deklarované jakostní znaky: protein 6,0%, tuky 4,0%, anorganické látky 1,8%, hrubá vláknina 0,4%, vlhkost 81%.

Hmotnost 1200 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: