Fitmin Multi plus doplňkové minerální krmivo pro koně 20 kg

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 2 946,43 Kč bez DPH
3 300 Kč    
Kód produktu 10809
Kategorie Minerální a vitamínové doplňky
 

Granulovaný minerálně vitamínový doplněk určený pro chovné klisny s pozitivním vlivem na reprodukční cyklus a pro hobby koně pro podporu zdraví a dobré kondice.
Stopové prvky jsou organicky vázané ve formě chelátů, s vysokou využitelností. Živá kvasinková kultura podporuje trávení a působí preventivně proti kolice. OMEGA 3 MK (DHA, EPA) přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku. vyvazovač toxinů produkovaných plísněmi pomáhá kontrolovat vliv mykotoxinů a redukuje jejich absorpci. Obsahuje suroviny přirozeně bohaté na nukleotidy a oligosacharidy mananů, které napomáhají zdravému růstu a podporují imunitu. Fitmin Faktor posiluje funkci zažívacího systému, podporuje regeneraci střev a zvyšuje využitelnost krmiva. Minerální látky a vitamíny jsou ve vybalancovaných poměrech.

Složení

Uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, jablečné výlisky, vojtěškové úsušky, pšeničná mouka, sojový olej, oxid hořečnatý, chlorid sodný, síran hořečnatý, řepný cukr, lněné semeno, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg/kg, sušená řasa Schizochytrium limacinum 1000 mg/kg.

Hmotnost 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: