Pro Plan Cat Sterilised kuře 10kg

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 1 526,79 Kč bez DPH
1 710 Kč    
Kód produktu 12197
Značka Purina
Kategorie Pro Plan
 

Pro Plan Sterilised se spoustou kuřete je krmivo speciálně vyvinuté pro potřeby kastrovaných koček. Po kastraci se mění metabolismus a snižuje spotřeba energie, obsahuje méně tuku (jen 12%) a pomáhá kastrovaným kočkám udržet si optimální váhu. Dospělé kočky se nachází na vrcholu svého života a mají také speciální nutriční nároky. Obsah živin a energie v Pro Plan Adult je přizpůsoben potřebám dospělých koček, a tak zůstává Vaše kočka zdravá a vitální po celý život. Pro Plan Sterilised se spoustou kuřete obsahuje OptiRenal - speciální směs živin, vitamínu C, E, betakarotenu, argininu a omega-3 mastných kyselin EPA. OptiRenal zlepšuje funkci ledvin, tím, že je chrání a zpomaluje jejich stárnutí. Tato receptura byla speciálně vyvinuta pro ochranu ledvin, protože problémy s ledvinami jsou nejčastějším zdravotním problémem dospělých koček.

  • Receptura s vysokým obsahem bílkovin (41%) a 5% nerozpustné vlákniny, která obsahuje nižší podíl stravitelných uhlohydrátů, a tím zmírňuje vstřebávání glukosy.
  • Kombinace dvou zdrojů bílkovin z ryb redukuje denní příjem energie až o 10% a napomáhá udržovat stabilní tělesnou váhu.
  • Pro Plan Sterilised se spoustou lososa krmivo pro kočky je neutrální z hlediska tvorby močových kamenů (pH moči mezi 6,3 a 6,6). Obsah esenciálních minerálů je vyvážený a tím zachovává zdravý vylučovací systém u kastrovaných koček.
  • Kvalitní losos tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímán.
  • Jedinečný tvar a textura granulí, která pomáhá redukovat tvorbu zubního povlaku a zubního kamene o 40%.

Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak její zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím je i optimálně chránit. Pro Plan Sterilised se spoustou lososa obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

  • Kůže & srst: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mastné kyseliny z rybího tuku udržují srst hustou a lesklou.
  • Trávení: zvýšený obsah rybího proteinu, stejně jako snížený obsah uhlohydrátů pro zmírnění příjmu glukózy a omezené ukládání tuků.
  • Vylučování: je chráněno formulí OptiRenal, činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
  • Imunita: vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Pro Plan Adult

Kuře (20 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, rýže, pšeničná lepková moučka, pšeničná, vláknina, pšenice, celulóza, kukuřice, sušená vejce, sušený čekankový kořen (2 %*), minerální látky, rybí tuk, živočišný tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Doplňkové látky:
Nutriční látky:
vitamín A (35.000 IE/kg), vitamín D3 (900 IE/kg), vitamín E (160 IE/kg), vitamín C (160 IE/kg), Fe(E1) (60 mg/kg), I(E2) (1,9 mg/kg), Cu(E4) (12 mg/kg), Mn(E5) (15 mg/kg), ZZn(E6) (145 mg/kg), Se(E8) (0,12 mg/kg).
S antioxidanty.

Analytické složky:
Omega 3 mastné kyseliny (0,8%), Omega 6 mastné kyseliny (1,6%).


Analytické složky

bílkovina 41.0 %
tuk 12.0 %
vláknina 4.5 %
popel/popelovina 7.0 %

 

Dávkování v g/den podle výrobce:
Pro Plan Sterilised se spoustou kuřetem je kompletní krmivo.

Váha kočky Množství v g / den
2 - 4 kg 30 - 55
4 - 6 kg 55 - 85
6 - 8 kg 85 - 110

Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě

Hmotnost 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: