Frolic 0,5 kg - vážené

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost do 5ti dnu
Cena 42,61 Kč bez DPH
49 Kč    
Kód produktu 1-44
Kategorie Vážené granule pro psy
 

Frolic s Hovězím je vyvážené suché krmivo, které Vašemu mazlíčkovi den za dnem nabízí to, co potřebuje. Vysoce kvalitní a vyvážené ingredience jsou pečlivě připravené. Čerstvé hovězí maso slouží jako vynikající zdroj živočišných bílkovin, které jsou díky výborné chuti psy dobře přijímány. Zdravá zelenina a cenné obiloviny ucelují toto krmivo. Důležité vitamíny a minerály podporují zdraví, vitalitu a všeobecný blahobyt Vašich čtyřnohých miláčků. Vyvážené složení také podporuje a udržuje silné kosti a zuby. Mix vysoce kvalitní vlákniny podporuje optimální trávicí činnost.

Frolic Hovězí, mrkev + obiloviny přesvědčí:

 • Chutné suché krmivo pro dospělé psy
 • S čerstvým hovězím masem: vysoce kvalitní zdroj živočišných bílkovin jako zajímavý zdroj energie
 • Se zdravou zeleninou: pro vyváženou a pestrou stravu
 • S důležitými vitamíny a minerály: pro vitalitu a zdraví, silné kosti a zuby
 • Vysoce kvalitní mix vlákniny: pro optimální stravitelnost
 • Kompletní a vyvážené
 • Složení:
  obiloviny (z toho 4% pšenice), zelenina (z toho 4% mrkev), maso a vedlejší živočišné produkty (14%, z toho 4% čerstvé hovězí), oleje a tuky (z toho 1% slunečnicový olej, z toho 0.25% rybí olej), rostlinné vedlejší produkty, minerální látky, rostlinné bílkovinné extrakty, cukr, mléko a mléčné výrobky, ryby a rybí vedlejší produkty.
  Doplňkové látky:
  Nutriční doplňkové látky:
  Vitamín A (6.720 IE/kg), vitamín D3 (1.680 IE/kg), vitamín E (122 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (2,5 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (21, 8 mg/kg), mangan (II) sulfát monohydrát (180 mg/kg), seleničitan sodný (0,87 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (304 mg/kg).
 • Doporučené dávkování

  Frolic Hovězí, mrkev + obiloviny je kompletní krmivo.
  Váha psa Množství v g/den
  5 kg 90
  10 kg 155
  20 kg 260
  30 kg 350
  40 kg 435
  50 kg 515


  Je možné, že bude nutná úprava krmné dávky s ohledem na aktivitu, plemeno a věk psa. Udělejte si čas na změnu krmné dávky.
  Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Zkontrolujte, prosím, zda použití doporučené dávky pro zdravého psa v dobré fyzické kondici je vhodné pro Vašeho psa. Uchovávejte, prosím, uzavřené v suchu a chladu.

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: